בתכנית הבוקר ראיתי את בילי מוסקונה לרמן. ציינתי לעצמי שהיא נראית נפלא. אני חושבת שהפמיניסטיות הרדיקליות שאני מכירה הן נורא רזות ונראות נורא טוב. אז אני רק יגמור פה את הself abuse הקצר שלי ואממש את הפמיניזם הרדיקלי שבוער בי.

אחרי שקראתי אליכם בפוסט הקודם הצילו, הלכתי לישון. לפני השינה גיליתי שבעצם קיבלתי מחזור. (סליחה על השיתוף בפרט אינטימי שלא רציתם לדעת, אבל הוא חשוב לעלילה). סימסתי לנטורופתית והיא לעגה לי קלות – "יופי חיה 🙂 הסיבה העתיקה ביותר בעולם". הלכתי לישון קצת יותר רגועה וקמתי רעבה ועצובה. בסדר, נגיד שרק במחזור השמירה על התפריט מרגישה כמו התעללות חמורה.  חמישה ימים כאלה? זה יותר מדי בשבילי.

בערב אכלתי ארוחת ערב לפי התפריט, כי לא יכולתי להישבר, למרות השבועה שהתחייבתי אליה, שאם ארגיש שהדיאטה הורגת אותי אפסיק אותה. הבטחתי לעצמי, כמו כל נרקומנית, שאני יכולה להפסיק מתי שאני רק רוצה, נגיד, בעוד שבוע, אם עוד יהיה נורא.

אביב וגם עמית שרצו חיידקי שפעת ודלקת גרון, ושפעו חום וחולשה. הבית היה סגור וממוזג כל היום, כבר לא ידעתי מה הורג אותי: הדיאטה המוזרה, המחנק, השפעת שהשתלטה לי על הבית, או התשישות.

אחרי ארוחת הערב ומליון כוסות תה, לקחתי כפית דבש. הוראות התפריט אומרות שאם מרגישים רע, כפית דבש תשפר את ההרגשה אחרי כ- שעה. אחרי כ- שעה ההרגשה השתפרה, במידה שניתן  להבחין בה  במיקרוסקופ שבדי.

בשלב הזה, ובלי שום קשר ואירועים הקודמים, לימור הציעה שנצא להליכה. יצאנו להליכה של חצי שעה מסביב לשכונה. חצי שעה של הוצאת קיטור. לימור, שוחרת איזונים והרמוניות, דווקא עודדה אותי להמשיך וגם אמרה שרזיתי. היא גם אמרה שהמחזור משפיע על כל דיאטה, אבל רק ביומיים הראשונים. החלטתי שאם אני עוד יכולה ללכת , אני יכולה להמשיך עוד קצת.

הלכתי לישון בתחושה שלא אצליח להירדם, ובאמת קמתי במה שנראה כמו אמצע הלילה והיה בעצם שש בבוקר. זוהר היה מופתע – שקמתי איתו.בכל זאת, הצלחתי לישון רוב הלילה, וגם קמתי רגועה יותר ממה שהייתי כשהלכתי לישון. הוא הלך לעבוד ואני נשארתי לרזות.

תרסיס, שלש כוסות תה ומים, ארוחת בוקר של תפוז וצנים, השתלטו לאיטם על פני שעתיים של  בוקר. אני חושבת ששלב הסבל העמוק הסתיים. אולי. רק שמשהו מתחיל לכרסם לי את הבטן. רעב?

שקילת הבוקר הראתה שבארבעת הימים של הדיאטה הורדתי 2 קילו וחצי. כמו שאמרתי, מנוגד לכל חוקי ההגיון והבריאות.

שניים וחצי קילו!! אני צריכה לשקול מחדש את העמדות שלי.

שבת שלום!